Wsparcie24.com.pl

Oferta

Usługi informatyczne wykunuję według stawki godzinowej 90 zł brutto za godzinę pracy w firmie lub domu.

 

Jeśli reprezentujesz firmę przygotowałem dla Ciebie korzystne pakiety dla firm w jeszcze lepszych stawkach za godzinę pracy.

 

Oferta dla firm

Pakiety z określoną ilością godzin:

 

 

 

  • Pakiet 200, to trzy godziny miesięcznie w Twojej firmie (66 PLN/godz.).
  • Pakiet 350, to sześć godzin miesięcznie w Twojej firmie (ok 58 PLN/godz.).
  • Pakiet 500, to dziewięć godzin miesięcznie w Twojej firmie (ok 55 PLN/godz.).
  • Pakiet 700, to czternaście godzin w miesiącu (ok 50 PLN/godz.).

* wszystkie ceny są cenami brutto.

 

Za co płacisz:

Klient z pakietem usług informatycznych jest traktowany priorytetowo. Ma zawsze pierwszeństwo przed innymi zgłoszeniami, klient z podpisaną umową ma gwarancję że problem będzie rozwiązany tu i teraz, bez zbędnej zwłoki.

W każdym pakiecie biorę pełność odpowiedzialność na sprawy informatyczne w firmie. Zapewniam Twojej firmie kompleksową obsługę informatyczną. Opiekuję się danymi, sporządzam kopie bezpieczeństwa, doradzam, konserwuję sprzęt. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i zapewnienie ciągłości działania.

Podczas wizyt serwisowych opiekuję się siecią komputerową, instaluję i konfiguruję nowy sprzęt. Zajmuję się także instalacją telewizji przemysłowej (rozbudowa, poprawa jakości wizji) oraz stroną internetową twojej firmy (aktualizacje, pozycjonowanie).

Dokonuję regularnych wizyt, wspólnie prowadzimy ewidencję godzin.

Sprzęt komputerowy kupujemy wspólnie, szukamy najtańszych i najlepszych dostawców, ja doradzam co jest potrzebne by spełnić określone wymagania.

Nie zarabiam na sprzedaży sprzętu !!! Oferuję tylko usługi. Działam przejrzyście i profesjonalnie.

Nie płacisz za moją gotowość do pracy tylko za pracę !!!. Podczas regularnych wizyt opiekuję się Twoim sprzętem i danymi.

Współpracujemy na podstawie umowy serwisowej, po wizycie określonego dnia miesiąca wystawiam fakturę.

W pierwszej kolejności zawsze biorę pod uwagę pomoc zdalną, jeżeli nie jest to możliwe decyduje się na wizytę na miejscu u klienta, chyba że klient życzy sobie inaczej.

Jeśli zdarzy się sytuacja w której będzie konieczna większa ilość godzin pracy w danym miesiącu, nie przejmuj się tym, przekroczę limit godzin by dokończyć pracę, lub stawię się na Twoje wezwanie, a ilość godzin która będzie potrzebna zostanie odjęta z następnego miesiąca.

Jeśli nie odpowiadają Tobie przygotowane pakiety, możemy je zmodyfikować by dopasować je do Twoich potrzeb poprzez zwiększenie lub zmniejszenie ilość godzin.

 

Jak jest, a nie powinno.

Spotkałem się z firmami w których informatyk pobierał opłaty za gotowość do pracy.

Bywały miesiące że informatyk w ogóle nie pojawiał się w firmie, a jedynie czekał na telefon lub awarię. Pojawiał się w firmie gdy już doszło awarii.

Opieka nad firmą polega na tym żeby do awarii nie doszło, a nie żeby Informatyk pojawiał się na wezwanie klienta gdy jest już za późno.

 

Opieka informatyczna wymaga cyklicznych wizyt i spędzenia przy każdym urządzeniu określonego czasu by je na bieżąco konserwować i zawczasu wymienić odpowiednie podzespoły lub sprzęt by uniknąć awarii (która w niektórych przypadkach może skończyć się utratą danych).

Opieka informatyczna to także odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych które są przetwarzane z firmie (wymagania RODO).

By dane były bezpieczne konieczne jest regularne wykonywanie kopii bezpieczeństwa oraz sprawdzanie jej przydatności, (im częściej tym lepiej, w przypadku awarii będziesz dysponował aktualną kopią !!!).

 

Zaufaj mojemu doświadczeniu i oddaj sprawy informatyczne w moje ręce. Zapewnisz sobie ciągłość pracy oraz bezpieczeństwo danych.

 

Pobierz cennik w formacie PDF